ניסיון של אלפי תלמידים שעברו - ללמוד מהצלחות
יומן המהפכה 2023

יומן המהפכה 2023

אשדוד 20/5/2023 נאום נגד המהפכה המשטרית

כמורה לאזרחות הבחנתי איך מקצוע האזרחות השתנה בשני העשורים האחרונים.

המקצוע עבר תהליך של שינוי מורכב בשני מסלולים: המסלול הראשון היה במסגרת הדיון הציבורי הפומבי,  כמו שצריך בדמוקרטיה.

מסלול שני, שלא ידענו עליו, והוא התקיים במחשכים על ידי גורמים עלומים הבוחשים ומשנים את המשטר הדמוקרטי. בחסות הדמוקרטיה ובחסות החושך הם הצליחו ממש לשנות גם את תוכנית הלימוד.

היום אנחנו יודעים לקרוא להם בשם, אנשי קהלת למיניהם, תפיסתם היא להעביר את סמכות המדינה, הציבור, לידי החזק, לידי השולט, לידי חוקי הג'ונגל. הוא, החזק, הטייקון או הפטרון יוהיל בטובו לשמור ולהעניק לכולנו הגנה על זכויות האדם והאזרח.

אנשי קהלת, האלה ממומנים על ידי טייקונים, שבחרו לא לחיות בישראל, הם בחרו להשפיע ולשנות בכספם את אופייה הדמוקרטי של המדינה.

אנשי קהלת הצליחו, אחרי שנים מאחורי הקלעים, להיבחר לכנסת ישראל, הם הסמוטריצ'ים של הציונות הדתית.

הם הסכנה האמיתית לדמוקרטיה הישראלית, לא נתניהו והליכוד, לא בן גביר ונערי הגבעות, לא החרדים וגם לא הערבים בישראל.

סמוטריץ' והציונות הדתית, הם הבעיה האמיתית, זו השואפת להפוך את מדינת ישראל למדינת הלכה, הם בניגוד לחרדים, פועלים ללא ליאות להשתלט על המדינה.

הם, הציונות הדתית לא מקבלים את הדין, הם קבוצה קטנה שהשתלטה על עמדות כוח והפכה ללשון  מאזניים בפוליטיקה, ועכשיו הם פועלים ללא בושה, ביהירות, בתקיעת אצבע בעין של החברה הישראלית.

 לשיא הגיעו בימים האלה בביזה של משאבי המדינה כמו שבא לידי ביטוי בניסיון להעביר את תקציב המדינה וחוק הארנונה, שהוא קומבינה שכזו ,שהעיריות יממנו את שותפי הציונות הדתית.

דיקטטורים נופלים בסוף, גם אם זה לוקח זמן. 

לא משאירים מדינה לבד 

ישראל לעולם לא תהיה דיקטטורה, לא משאירים מדינה לבד, אנחנו כאן כבר 20 מוצ"שים, נמשיך להיות פה עד שממשלת החורבן והזדון תעבור מהארץ.